Nabídka práce

Zdravotní sestra domácí péče

Co vás čeká

Poskytování kvalifikované zdravotní péče v domácnosti pacienta, rozsah péče přizpůsobíme Vašim možnostem. K dispozici Vám bude odborná podpora zkušených všeobecných sester, stejně jako zázemí naší agentury. Jedná se o práci na DPP.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní zdravotní agentury, zajímavou náplň práce, příjemné prostředí a sehraný kolektiv.

Více informací najdete zde

Terénní pracovník/ce přímé obslužné péče ADP Alice

Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice přijme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici:

Terénní pracovník/ce přímé obslužné péče Agentury domácí péče Alice

Co vás čeká:

Hlavní náplní práce je zajištění základních životních potřeb klienta s ohledem na jeho individuální potřeby a požadavky, pomoc klientům s každodenními úkony spojenými s hygienou, úklidem či společenským životem.
Nepravidelně rozložená pracovní doba (práce i o víkendech, odpolední). Pracovní smlouva na 7 hodin denně, možná dohoda na 8 hodin po zapracování.

- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníka přímé obslužné péče v sociálních službách, případně umožníme tento absolvovat do 1 roku od nástupu do pracovního poměru
- řidičský průkaz sk. B nezbytnou podmínkou (aktivní řidič)
- bezúhonnost
- vztah k seniorům
- praxe v sociálních službách výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

- smysluplnou práci na HPP
- jistotu stabilního zaměstnání nezávisle na pandemické situaci
- příjemné mzdové ohodnocení
- k platu odměny a příplatky po zapracování.
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravné
- příspěvek na dovolenou,
- příspěvek na regeneraci