Kurzy pro těhotné

Služby pro nastávající rodiče

Případné změny najdete záložce aktuality.

Kurzy psychoprofylaktické přípravy na porod 

V červenci a v srpnu se kurzy nekonají.

Kurzy vede zkušená porodní asistentka z Nemocnice České Budějovice a.s. Dozvíte se zde, co si nachystat do porodnice, kdy vyrazit do porodnice, základní informace o jednotlivých dobách porodních, o šestinedělí a o dalších organizačních věcech. Čtvrtá a to poslední lekce je vedena neonatologickou sestrou, která vám předá informace o kojení a péči o novorozence.

Kdy: kurzy se konají každý měsíc a skládají se ze čtyř na sebe navazujících lekcí:

Na kurz je potřeba se zaregistrovat na e-mailové adrese: predporodnikurzy.cckcb@seznam.cz

Do e-mailu stačí napsat jen vaše jméno a příjmení, datum a čas kurzu, který chcete navštěvovat a vaše telefonní číslo. Pokud nebude naplněna kapacita kurzu, tj. min. 3 osoby na lekci, kurz se v daném termínu konat nebude.

Přítomnost partnera na kurzu je dobrovolná.

Cena jedné lekce 150,- kč za osobu V případě státního či jiného svátku se lekce přesune.  

Jóga nejen pro těhotné

Probíhá v pondělí od 15.00 - 16.00 hodin.

Cena: 130,- kč

Jóga pomáhá zvládnout každodenní nároky, problémy, starosti. Je na vás zda jógu pojmete jako fyzické cvičení, prostřednictvím kterého se krásně protáhnete a uvolníte, nebo ji necháte proniknout do dalších oblastí života. Lekce jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, těhotné, začátečníky i pokročilé.

S sebou si vezměte pohodlné cvičební oblečení. Cvičit mohou všechny nastávající maminky od 4. měsíce gravidity. (mimo maminky s rizikovým těhotenstvím)